“The Polish Defensive War of 1939 – the Outbreak of the World War II and Beyond” pod takim tytułem już za dwa tygodnie odbędzie się międzynarodowe wydarzenie– Sympozjum Naukowe organizowane przez Instytut Oskara Haleckiego w Kanadzie.
Będziemy mieli zaszczyt wysłuchać wykładów takich osób jak Dr Andrzej Kurnicki – Ambasador Rzeczypospolitej Polskiej w Kanadzie, Prof Marek Kornat – Historyk Polskiej Akademii Nauk, Dr Alexander Maciej Jabłoński – Prezes Instytutu, Dr Robert Williams – Generał Brygady Kanadyjskiej Armii, Mgr Edward Poznański – Assistant Deputy Minister, Deprtament of Finance.

Zapraszamy Państwa w sobotę, 23 listopada do Amfiteatru Uniwersytetu Świętego Pawła w Ottawie (233 Main Street, Ottawa). Rejestracja otwarta będzie od godziny 8:00, a o 9:00 odbędzie się otwarcie Uroczystości, która potrwa do około 14:00. Zaplanowana jest również przerwa kawowa oraz lunchowa.

Bilety w cenie $40 (dorośli) i $20 (seniorzy i studenci) będą dostępne przez kolejne dwie niedziele w sali parafialnej Św. Jacka w Ottawie, a także przed wejściem na Sympozjum.

Szczegółowy plan Sympozjum dostępny jest POD TYM LINKIEM.

Plakat do pobrania.

Formularz rejestracyjny do pobrania.

Notatka prasowa do pobrania.

W przypadku pytań prosimy o kontakt:

Hanna Kepka                         Tel: (613) 226-7155, E-mail: hanna.kepka@gmail.com

Alex Jablonski                        Tel. (613) 820-1616, E-mail: alexstarza@gmail.com
Bozena Serafin                       Tel: (613) 820-3727, E-mail: serafin3727@rogers.com